Little Panda Policeman

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 387,1 MB
  • Version 9.21.1001
  • Dil Türkçe
  • Firma BabyBus Kids
IOS cihazınıza indireceğiniz Little Panda Policeman mobil oyununda çocuklarınız polis görevini üstlenecekler.

Little Panda Policeman mobil oyununu IOS  cep telefonunuza ya da tabletinize indirerek çocuklarınızın oynamasına izin verebilirsiniz. Gerçek polis karakolunu simüle edecek her türlü davayı bir polis memuru olarak gözden geçireceksiniz. Oyunda bir polis memuru olarak görev yapın. Gözlemleme becerilerinizi geliştirin, tepki süresini kısaltın, sorumluluk duygusunu geliştirin ve daha cesur bir polis olarak suçluları yakalayın. 

Akıllı cep telefonunuzda macera dolu anlar yaşamak için ipuçlarını değerlendirerek ilerleyin. Suçluları bulun ve yakalayın. Ceza polisi, devriye, özel polis, trafik polisi ve güvenlik polisi de dahil olmak üzere farklı türde polis memurları olma konusunda farklı deneyimler edinebilirsiniz. Görev yapmak istediğiniz polis memurunu seçebilirsiniz. 

İpuçlarını aramak, kaçan suçluları yakalamak, davaları analiz etmek yoluyla gözlem becerilerinizi, tepki zamanını ve mantıksal düşünme yeteneğini eğitmek için Little Panda Policeman mobil oyununda sevimli polis pandayı yönlendirin.  Banka soygunu, çalıntı turp, kayıp kolye, kayıp çocuklar, trafik sıkışıklığı da dahil olmak üzere gizemli vakaları çözmek için polis aracınıza atlayın ve olay mekanında inceleme yapın. Oyun içerisinde vakit geçirirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar. 

 

Little Panda Policeman indir
DİĞER SÜRÜMLER